Home Uncategorized צמידים לגבר ומה שבניהם

צמידים לגבר ומה שבניהם

by cafe777

צמידים הם סמל לגבריות, ונענדו כבר אלפי שנים. מהמצרים הקדמונים ועד לגברים של ימינו, צמידים מייצגים כוח, כוח, שאפתנות וסמכות.
צמידים שימשו כסמלים של מעמד וסמלי סטטוס מאז ימיה הראשונים של הציוויליזציה.
במשך הזמן הם שימשו גם כקמעות כדי להדוף רוחות רעות ולהביא מזל טוב, כמו גם לשפר את המראה של הלובש שלהן.
בעידן המודרני ישנם מספר עצום של סגנונות וסוגים שונים הזמינים הנותנים מענה למגוון רחב של טעמים.
צמיד  לגבר הוא סגנון ורסטילי במיוחד שניתן ללבוש עם חולצה או טי שירט, חזייה או חולצת שמלה להשלמת המראה. הבחירה בידיים שלך! לחץ כאן למידע נוסף על רכישת צמידים באינטרנט.

תדונו בהיסטוריה של צמידי גברים, וכיצד הם התפתחו עם הזמן.

צמידי גברים הם בין התכשיטים הפופולריים ביותר בעולם, והם קיימים כבר מאות שנים. בנוסף להיותם אמירה אופנתית, צמידים כבר מזמן משמשים כסוג של הגנה מפני רוחות רעות. הם שימשו כקמע קסום כדי להרחיק רוחות רעות ולהגן מפני פגיעה פיזית.
כפי שראינו עם סוגים אחרים של תכשיטים, אין דרך אחת לצמידים לגברים להיראות. ההיסטוריה של סוג מסוים של תכשיטים היא די ארוכה, מה שמאפשר וריאציות אינסופיות יחד עם פוטנציאל ליצירת סגנונות ועיצובים חדשים. לדוגמה, ניתן לענוד סוגים כגון צמידים משובצים או ללא ניטים בכל דרך, אך חלק מהצמידים לגברים עשויים ממתכת ונענדים על פרק כף היד או הכתף בעוד שאחרים מבוססים על בד, או שזורים בבד (כמו צמידי גברים מסורתיים) או תפור לבגד (כמו שרשראות גברים של היום).
אם אתה מעוניין ללמוד עוד על האופן שבו ההיסטוריה עיצבה את שני החפצים בני מאות השנים הללו, עיין בספר שלי How History Shaped History: How Ancient Objects Have Changed Our Lives.

 דברו על החומרים השונים מהם עשויים צמידים, ולמה משתמשים בכל חומר.

בני אדם הם היונקים היחידים שיש להם עצם שורש כף היד, וכמו כל עצמות שורש כף היד, עצם הרדיוס היא ייחודית. עצם הרדיוס היא עצם ארוכה ודקה שמתחברת בבסיס האגודל ומחברת אותו לאולנה. החיבור הזה הוא שמאפשר לנו לסובב את פרקי הידיים לכל כיוון וגם לתפוס כמויות שונות של מקום.
עצם הרדיוס מורכבת משתי עצמות: עצם הרדיוס (או הקדמית) ועצם האולנה (או האחורית). שתי העצמות נצמדות זו לזו באמצעות רצועות הנקראות גידים. הגידים מחברים את שתי העצמות הללו יחד כך שכאשר אנו מושכים את הידיים שלנו אל פרקי הידיים שלנו, הן נעות בכיוונים מנוגדים (ולא מקבילים).
כל גיד מתחבר לאחד משני שרירים: ראש קצר של הגיד הדו-ראשי מספק כוח כיפוף לכיפוף פרק כף היד שלנו ממצב אופקי למצב אנכי. ראש ארוך של גיד הדו-ראשי מספק כוח מתארך להארכת פרק כף היד שלנו ממצב אנכי למצב אופקי. גידים אלה משמשים באופן סימטרי בשני הכיוונים לאורך קו בין נקודות המרכז שלהם, כך שנוכל להתפתל לשני הכיוונים מבלי להתפתל לשני הכיוונים בבת אחת.
כפי שניתן לראות על ידי התבוננות בתרשים זה, ישנם סוגים או חומרים שונים המשמשים בצמידים (כולל אלו העשויים ממשי). צמידי משי עשויים מחוטי משי מסובבים לחוטים ארוכים הנצמדים לאורכם באמצעות סיכות תפירה או דבק בכל קצה שסובב דרכם. חשוב לציין שלא משנה באיזה חומר תשתמשו צמיד לגבר שלכם, אם תשאירו אותו יותר מדי זמן הוא יכול להתחיל להתפרק ולשחרר את האחיזה שלו עם הזמן (ולהיראה מאוד מרופט/לא מסודר). בנוסף, חשוב לא לענוד את הצמיד שלך יותר מדי זמן מכיוון שתמצא את עצמך מרגיש חם/מזיע לאחר זמן מה, כמו גם רוצה להסיר אותו כי הוא התהדק מדי/נכנס לעור שלך – זה עלול לגרום לבעיות אם העור שלך מתחיל להתקלף או אם חתכת את עצמך בטעות בזמן שאתה לובש אותו.

 הסבירו את הסגנונות השונים של צמידים לגברים, וכיצד לבחור את הסגנון המתאים לכם.

לכל גבר יש את סגנון הצמיד שלו, ואין דרך אחת נכונה לבחור. כל גבר שונה בסגנון הכללי, אבל יש כמה מאפיינים משותפים שכל גבר צריך להיות:
1) הצמיד לגבר צריך להיות בעל מראה מודרני ונקי. זה צריך להיות קל ללבוש, אופנתי לעבודה או לבילוי לילי בעיר. זה צריך להיות זמין במגוון צבעים ועיצובים.
2) הצמיד לא צריך להיות יוקרתי מדי – הוא לא צריך להיראות כמו אוסף התכשיטים של מישהו.
3) הצמיד לא צריך להיות צעקני מדי – הוא לא צריך להיראות כמו כלי פרסומת או קידום מכירות עבור חברה או מוצר כלשהי. זה לא צריך לצעוק שאתה עשיר או חזק, כל עוד זה לא מסיח את הדעת מהתדמית הכללית שלך.
4) הצמיד/ים צריכים להיות נוחים לענידה ולא הדוקים מדי (רצועות פלסטיק יצליחו).
5) הם לא צריכים להסיח את הדעת מהפיפי הכללי שלך

התרוצצו כאשר אתה לובש אותם – הם לא צריכים להדגיש שום תכונות ספציפיות; הם רק צריכים לגרום לך להרגיש בטוח במראה שלך.

הציעו טיפים כיצד לטפל בצמיד שלכם,

יש הרבה סוגים שונים של צמידים לגברים בחוץ, אבל אלו שלכדנו בפוסט הזה הם אלו שאנו מוצאים את עצמנו עונדים לרוב. בחרנו שלושה סגנונות שאנחנו אוהבים במיוחד, והרכבנו אותם יחד עם כמה טיפים איך לטפל בצמיד שלך.
יש הרבה אפשרויות כשזה מגיע לתכשיטי גברים, אז אתה צריך להחליט איזה סגנון וחומר אתה רוצה. אם אתה רק מתחיל, העצה שלנו היא להתמקד במשהו פשוט וזול.
הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לשטוף את הצמיד שלך באופן קבוע – לפחות פעם בחודש אם אפשר. זה ישמור על הצמיד שלך במיטבו ויעזור לו להחזיק מעמד זמן רב יותר!
אם על הצמיד שלך יש משהו, כמו חרוזים או פנינים, לעולם אל תשתמש במים (הוא ישטוף) אלא אם כן יש לך מים אמיתיים בקרבת מקום.
אם כל סוג של תכשיט נתפס בבגדים או בעור (כמו פרח), הקפד לנקות היטב את התכשיט לפני שתלבש אותם שוב. זה יסייע במניעת נזק לתכשיט וימנע מהתכשיט להיתפס במקום לא נוח.
אם האצבע שלך מלוכלכת או שיש לכלוך במקום אחר, תמיד החזר את הצמיד שלך לאחר ניקויו במים וסבון – כך לא בסופו של דבר שיער חיות מחמד ייתפס בין שתי פיסות המתכת!

Related Articles

Leave a Comment

תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?