Home אנשי מקצוע זרוע לטלויזיה מהתקרה

זרוע לטלויזיה מהתקרה

by cafe777
זרוע לטלוויזיה מהתקרה מתקן לטלוויזיה מהתקרה תליית טלויזיה מהתקרה

האם אתה יכול להרכיב טלויזיה על התקרה?

 

 

אם חסר לך מקומות להרכיב את הטלוויזיה שלך, ייתכן שאתה תוהה האם ניתן להתקין את הטלוויזיה שלי מהתקרה. בבלוג  זה אנימדבר האם זה אפשרי יחד עם כמה טיפים ועצות להתקנה. בואו נתחיל!

 

 

 

הרכבת טלוויזיות בתקרות

התשובה לשאלה, האם אוכל להתקין  את הטלוויזיה שלי על התקרה שלי? כן, אך יש לקחת בחשבון כמה דברים לפני שתעשה זאת. והכי חשוב להשיג קיבועים בטוחים ומאובטחים כדי שהטלוויזיה לא תיפול מהתקרה ותיקח איתה נתח מהתקרה שלך. הדברים שאומר בממדריך זה הם לשיקולך , באיזה סוגר טלוויזיה אתה הולך להשתמש? באילו התקנים  אתה מתכוון להשתמש כדי שיהיה בטוח וכיצד להעביר את הכבלים לטלוויזיה?

 

 

 

זרוע לטלויזיה מהתקרה 

ישנם כמה סוגים שונים של תושבות שתוכל להשתמש בהן למשימה זו של התקנת זרוע לטלויזיה מהתקרה 

, הייתי ממליץ לרכוש זרוע מיוחדת שתוכננה במיוחד למשימה. אם אתה רוצה שהטלוויזיה שלך תהיה בזווית כדאי שתהיה רכובה על הקיר, בזווית ישרה לרצפה, זרוע עם קטע המותקן אנכית שהטלוויזיה שלך מהדקת אליו יהיה הבחירה המושלמת. הדבר הנהדר בסוגריים של הזרוע אלה הוא שניתן להתקין אותם בכל מקום בחדר, זה לא צריך להיות ליד קיר. גודל הטלוויזיה שלך ישפיע על גודל / עלות התושבת הדרושה לך ואני ממליץ בחום לקחת מרווח ביטחון בצד הזהירות. יש מגוון רחב של זרועות בשוק למשימה זו וכמו תמיד אני ממליץ על זרועות ברקן או סטריאו סאונד בתור מותג שאני שמח להמליץ ​​עליו. ניתן להשיג כמה דגמים המאפשרים התקנת שני טלוויזיה / צגים גב אל גב זה – מושלם למסעדות, פאבים וכו ‘. ניתן גם לקבל זרועות המאפשרים להטות את הטלוויזיה עד למצב אופקי יותר כמו במיטה.

 

 

 

לחלופין התקנות שראיתי שנעשה בהזדמנויות רבות בעת השתתפות בקריאות קריאה הוא שתוכל להשתמש בזרוע קיר טלוויזיה ולהרכיב אותו לתקרה. זה נשמע מוזר אבל אם אתה שוכב על הגב במיטה הטלוויזיה יכולה להיות מותקנת ישירות מעל כך שתתקבע אופקית לתקרה. אני לא בטוח שאוכל אי פעם לישון לילות טובים עם טלוויזיה ישירות מעל לראשי, אבל אני מתאר לעצמי שהדבר יספק תנוחת צפייה טובה יותר ליציבה שלך, אך ייתכן שתרצה להתייעץ עם איש מקצוע בנושא. אם אתה רוצה לעשות זאת תצטרך להיות ערניים במיוחד עם זרוע קיר הטלוויזיה שתרכוש. תזדקק לתושבת שמתקבעת במקום עם כמה חיזוקים, באופן אידיאלי לא רק אחד שנלחץ במקום אלא כשאנחנו צריכים להכניס מוט / ברגים נעילה נוספים. סוגר טלוויזיה שמתחבר רק על מוט קיבוע יחיד – שמתאים באופן מושלם להתקנות על קיר לא יתאים למשימה זו מכיוון שלא יהיה שום דבר התומך בתחתית הטלוויזיה.

 

 

 

תיקונים וטכניקות לטלוויזיות על הקיר

אם תרצו להרכיב זרוע לטלויזיה מהתקרה , תרצו לוודא שהיא בטוחה כיוון שתקרות הן רק יריעה אחת או שתיים של גבס המוברגות בקורות האופקיות. אנשים זהירים באופן טבעי לגבי הרכבת טלוויזיות על קירות גבס ועם טלוויזיה על התקרה תצטרכו להיות עוד יותר, שם לכוח המשיכה תהיה השפעה גדולה יותר.

 

 

זרוע לטלוויזיה מהתקרה מתקן לטלוויזיה מהתקרה תליית טלויזיה מהתקרה

 

התקן דיקט מעל התקרה

השיטה המומלצת שהייתי מציע להתקנת זרוע לטלויזיה מהתקרה  תהיה להתקין יריעת דיקט בין הקורות התומכות בתקרה שלך. יהיה עליך להתקין כמה אלות משני הצדדים, כמו 2 “-2” ואז לדפוק את הדיקט (או דומה). זה ייתן לך תיקון חזק להתברג בעת התקנת הר התקרה שלך.

 

 

 

זה עם זאת יכול להפוך את ההתקנה למעט מסובכת מכיוון שתצטרך לעבור מעל התקרה על מנת לתקן את הדיקט במיקומו או לחתוך קטע מהתקרה. אם אתה מרכיב את הטלוויזיה שלך בחדר שינה בקומה העליונה עם לופט / עליית גג ישירות מעל, מלבד להיות קצת חשוך ומלוכלך זה יהיה קל. אם עם זאת, אתה נמצא בקומת קרקע ו ​​/ או בחדר אחר מעל ללא שטח לופט, יהיה עליך להרים את לוחות הרצפה או לחתוך חור בתקרה. בבתים מסוג ישן יותר עם שטיחים ורצפות רגילות זה לא קשה מדי, אם כי ייתכן שתצטרך לחתוך רצפה כדי להעלות אותו. בבניין חדש יותר עם עליית רצפה בלשון וחריץ זה יכול להיות קצת יותר קשה. אם יש לך רצפת למינציה / עץ אז הייתי ממליץ לחתוך קטע מהתקרה ולהיטיב לאחר מכן כי זה יהיה קל יותר. ניתן להבריג את קטע הגבס שחתכתם בחזרה למצב בין הדיקט לתל התקרה לאחר מכן מה שהופך את עבודת התיקון לא כל כך קשה.

 

 

 

טיפ- אם אתה מרים רצפות או נכנס ללופט, אני ממליץ לנקב מברג קטן דרך התקרה כדי לעזור לך למצוא היכן לחפש.

 

 

 

הכנס ברגים לקורות התקרה בעת התקנת זרוע לטלויזיה מהתקרה 

 

אם אתה יכול לאתר את הקורות בתקרה שלך ולהכניס את הברגים / ברגים המחזיקים את סוגר הטלוויזיה במקום כאן, גם זה אמור להציע קיבוע חזק. זה יכול להיות

קצת מסובך למצוא את אלה עם זאת, יש אנשים שיכולים לדפוק על הקיר ולשמוע את השינוי בצליל כדי להיות מסוגלים לאתר היכן נמצאים החתיכים / הקורות, אני מעולם לא הצלחתי לעשות זאת. אני ממליץ להתייעץ עם מתקין מקצועי הגון שיעזור לך למצוא היכן אלה נמצאים. אני ממליץ לשים ברגים בגודל הגון להחזיק את התושבת במקום, 3 “בערך. אם אתה הולך להשתמש בבורג קרון, ייתכן שתצטרך לקדוח חור טייס קטן יותר כדי לא לפצל את העץ בעת הידוק הבריח. חשוב גם לקבע במרכז קורות התקרה לקיבוע החזק ביותר.

 

 

 

יתכן שתגלה כי גם אם תמצא את קורות תקרת העץ שזה לא ממש מסתדר עם תושבות התושבות. במקרה כזה ייתכן שתצטרך להשתמש גם בתיקוני גבס.

 

 

 

קיבועי גבס

סביר להניח שכשאתה מסמן את החורים לאבטחת התושבת שלךכאשר אתה מתקין זרוע לטלויזיה מהתקרה , חלקם לא יהיו ישירות באמצע קורות התקרה. במקרה כזה ניתן להשתמש בתיקוני גבס. לטלוויזיות גדולות וכבדות יותר לא הייתי רוצה להסתמך על אלה לגמרי ולכן הייתי רוצה לפחות אחד או שניים קיבועים חזקים ישירות לקורות התקרה, אבל עבור טלוויזיות קטנות יותר זה בסדר.

 

 

 

קיבועי התרחבות רגילים לא יעבדו מכיוון שמאחורי לוח הגבס אין מה להרחיב אליו ולכן אני ממליץ להשתמש בתיקונים מסוג עוגן קיר (יש אנשים שקוראים להם מתגים). לא הייתי בודק את זה בשום מקום קרוב אבל אומרים שאחד כזה יכול להכיל 25 ק”ג. כמו כן חיבור גבס חזק נוסף שלפעמים אני משתמש בהם לתיקונים מורכבים ואני ממליץ לך לבדוק.

 

 

 

העברת כבלים לטלוויזיה המותקנת על  תקרה

תאמינו או לא, אבל הכבלים להתקנות זרוע לטלויזיה מהתקרה   הם לעתים קרובות החלק הגדול ביותר בעבודה. לפני שתתקין את הטלוויזיה שלך לתקרה, עליך לחשוב כיצד תביא את הכבלים אליה. לא משנה באיזה סוגר תבחר, בדרך כלל יש צינור חלול שאפשר להפיל את הכבלים מלמעלה או לכבל אליו כבל או שהטלוויזיה עצמה תסתיר את כבלי הטלוויזיה.

 

 

 

קשר חשמלי. בעמדת הטלוויזיה תצטרכו חשמל, זה יכול להיות מוליך טלוויזיה ארוך יותר או שתרצו לשכור חשמלאי להתקין שקע חשמל בקרבת מקום.

 

כבל אות טלוויזיה. זה עשוי להיות כבל משדל אווירי לטלוויזיה או לווין.

 

כבלי AV. כבלי HDMI / AV לחיבורים לציוד ה- AV שלך כמו נגני DVD / Bluray, קונסולות משחקים, מערכות סאונד וכו ‘. סביר להניח שתצטרך לקנות לידים ארוכים במיוחד כדי שתוכל להגיע בין הטלוויזיה לציוד ה- AV שלך כפי שהוא מאוד לא סביר שתתקין אותם ליד הטלוויזיה על התקרה.

 

אני ממליץ בזמן שאתה בעניין להתקין כמה כבלים נתונים לחיבור אינטרנט קווי. לאחרונה ביצעתי חיבור מהיר קוויתי לעומת Xbox WIFI והחיבור הקווי היה עדיף בהרבה.

 

 

 

ניתוב הכבלים

אם אתה מרים רצפות / נכנס ללופט, זה הגיוני לנתב את הכבלים גם לכאן, אבל זה לא יכול להיות קל כמו שזה נשמע, במיוחד כבלי ה- AV שמתחברים בין הטלוויזיה לציוד ה- AV ככל שיהיו. להיות במרחק בינוני אחד מהשני. אלה עשויים גם להיות מחברים גדולים מגושמים שיש להזין אותם דרך חורים גדולים. במקרה זה תוכלו לנסות למצוא ארונות בסמוך למסלול הכבלים למעלה או לרדוף אחר הכבלים אל הקיר, מה שברור שידרוש קישוט מחדש לאחר מכן. לחלופין, ניתן להשתמש בתכונות PVC צמודות משטח המהוות פתרון יקר יחסית וקל להתקנה. אני ממליץ על טווח ה- trunking של D-Line אם אינך מעוניין לטשטש כיוון שהוא מגיע בצורות וצבעים רבים ויכול להיראות טוב למדי.

Related Articles

Leave a Comment

תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?