שובל - שיטה ודרך בריאה לחיים

      242 (Small) 384 288 90

      244 (Small) 384 512 90        248 (Small) 585 438 90

{nomultithumb}תכנית שובל - שיטה ודרך בריאה לחיים .  

ניתן להצטרף לאחת הקבוצות הפועלות לפי תוכנית שובל או בפגישות אישיות. התוכנית מופעלת בפיקוח רופאה, אחות מוסמכת ודיאטנית קלינית.

 

איך זה עובד?

הסבר-דגלים-שובלהטכניקה של שובל מבוססת על דגלים. לכל מוצר מזון ניתן ערך מספרי וצבע דגל, המהווים קו מנחה לשמירה על המשקל. בהתאם למשקלך הנוכחי, גיל, מין ומשקל היעד, נקבעים לך כמות הדגלים היומית. במפגשי הסדנא נדבר על ההבדלים בין הדגלים, על אילו דגלים כדאי לצרוך ואיך ניתן לשלב גם דגלים "לא בריאים" ועדיין לחיות בריא. כך שלא תצטרכו לוותר על אוכל שאתם מאוד אוהבים.(אולי רק לפעמים).

בסדנה נעבוד על טכניקות לירידה נכונה, נקבל ידע שימושי שיעזור לנו לתעדף את מוצרי המזון שלנו, נקבל כלים למנוע דחף לאוכל בזמן לא רצוי. ונציב יעדים בדרך למטרה. 

9 absבסדנה נקבל גם מגוון אפשרויות של מזון שהתחבא ממש מתחת לאף שלנו, ויכול לסייע לנו המון באיזון הנכון של אורח חיים בריא. תתפלאו, אבל בין המאכלים יש גם לחם ולחמניות, ואיפלו שוקולד. 

זאת ועוד, נלמד איך לשלב פעילות גופנית מהנה וקבוצתית כדי לרדת במשקל. כומ כן נקבל כלים והדרכה נכונה לאימון בריא ומותאם אישית. ראו קבוצה שלנו באימון.

השיטה שלנו עובדת

beforeafter1

אצלנו הלקוחות באמת לומדים לחיות נכון. כולם קיבלו אצלנו את כל הכלים לחיות בריא, והם שומרים על זה - בזכות עצמם. כנסו לסיפורי ההצלחה שלנו וכתוכלו להתרשם בעצמכם.

 

 

יש לכם שאלה?

smileyנשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, גם כדי להתייעץ. אוירה משפחתית מובטחת! תוכלו ליצור קשר עם מנהלת התוכנית, הדיאטנית שלנו או מאמן הכושר בכל דרך שתבחרו: בטלפון, בדוא"ל, בפייסבוק או בהשארת הודעה באתר. אנחנו כאן בשבילכם.

 

Share